Zajęcia o emocjach w grupie Jeżyki.
Dzisiaj w grupie Jeżyki pani Weronika -psycholog przedszkolny przeprowadziła z dziećmi zajęcia o emocjach. Dzieci rozpoznawały i nazywały podstawowe emocje (radość, smutek, złość, strach, zdziwienie) oraz określały własne samopoczucie, poznawały sposoby wyrażania swoich emocji, a także radzenia sobie z tymi nieprzyjemnymi.































